Флешмоб

2017-03-10

Учні і вчителі Лешнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів прийняли естафету від Підкамінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та взяли участь у флешмобі " 22 Pushup Challenge".

Флешмоб " 22 Pushup Challenge" почався в Україні для підтримки воїнів, котрі повернулись із зони бойових дій і мають посттравматичний синдром.

Цей флешмоб зародився у США, але став популярним в Україні. Учасники флешмобу стараються звернути увагу суспільства на ветеранів, які постраждали під час воєнних дій на Донбасі, на їх соціальні і психологічні проблеми після повернення додому.

Цифра 22 – невипадкова. За статистикою, щоденно у світі 22 військових, які страждають від посттравматичного синдрому, закінчують життя самогубством.

При спілкуванні з учасниками флешмобу приємно було чути, що молоді парубки розуміють, наскільки великою є жертва учасників бойових дій перед нашою Батьківщиною. В молодих очах простежується стержень патріотизму, отже, в подальшому Україна буде мати на кого покладати надію для щасливого майбутнього.

Естафету передали Шнирівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Героям слава!!

Кiлькiсть переглядiв: 157

Коментарi