/Files/images/Наші традиції.png

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

Веломарафон "За мир і єдність в Україні"

Традиційно в першу неділю жовтня вчителі та учні, настоятель церкви св. Миколая о. Володимир, жителі с.Лешнева, о. Юрій та жителі с. Корсів, о. Руслан та жителі с. Комарівки здійснюють молитви у храмах та долають чимало кілометрів.

Свято Миколая

Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують подарунки від Святого Миколая.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", за участю позитивних персонажів сьогодення, котрі символізують добро, милосердя, повагу. Проводяться цікаві конкурси, переможці яких отримують призи.

А на наступний день - настають зимові канікули. Організовуються цікаві екскурсії, гуртківці досліджують звичаї і традиції рідного краю.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Кiлькiсть переглядiв: 640

Коментарi

  • Bedil

    2013-07-01 04:45:27

    Created the greatest arstlcei, you have....

  • Roypp

    2013-07-01 03:07:21

    Thanks for cotgniburint. It's helped me understand the issues....